Bizi Arayın

0541 340 28 05

Çelik kapı modelleri

kapılar hakkında sizden gelen sorular doğrultusunda iç oda kapıları hakkında sizlere burada bilgi vermek niyetindeyiz.

Mesala Müşterilerimizden bazılarından gelen sorular ben kiracıyım ucuz olsun, kapının içi boşmu veya içinde kağıt varmı veya ne kadar ömürlü, en iyisi hangisi gibi bir takım sorular alıyoruz.

Burada sizlerin kafasını kemiren bazı soru işaretlerini gidermek için bu makaleyi yazmayı uygun gördük.

AMERİKAN KAPI SAĞLAM MI?

Amerikan kapı kanat yapısı kenarları 4*4 köknar ağacından yapılan iskelet yapısına sahiptir. ve orta bölmesinde yatay veya dikey ekstra destek atılarak gövde yapısını desteklemektedir.

Kapının kabartmalı bölmelerinde bu kapı için özel hazırlanmış akordion kağıt ile boş kalan yerleri doldurulmaktadır.

bu şu anlama geliyor kapının ağaç desteği olmayan yerlerinde dışarıdan gelebilecek hafif darbelere karşı destek görevi sağlamaktadır. ve bu kağıt dolgu türkiyenin her yerinde bu şekilde üretimi yapılmaktadır.

AMERİKAN KAPI BOYANIR MI?

Amerikan kapılar tabiki boyanabilir. bunun için hırdavatçı veya benzeri yerlerde satılan bu kapılar için özel satılan amerikan panel boyasını almanız yeterlidir. hazırlanışı için boya içine çok az miktarda sertleştirici kurucutu ilave etmeniz gereklidir. sonra küçük rulo alarak kapınızı boya işlemini yapabilirsiniz. yok ben boya yapamam diyenler varsa içinizde bu içi yapan yerlerden yardım alabilirler.

AMERİKAN KAPILAR KAÇ YIL ÖMÜRLÜDÜR?

Amerikan kapıyı kaç yıl kullanabilir diyenler için ortalama 10 – 15 yıl kullanım ömrüne sahiptir ama bu tamamen kullanmaya bağlı olarak değişmektedir.

belirli zamanlarda peridiotik boya bakım yapılması gerekebilir ihtiyaca bağlı olarak

amerikan kapıları incelemek için buraya tıklayınız

MEMBRAN KAPI BOYANIR MI?

Membran kapılar tam tersine kanat yapısı daha sağlam olmaktadır. yüzeyleri boya gerektirmeyen pvc kaplama ile daha uzun ömürlü ve antibakteriyel bir yüzeye sahiptir. Bu durumda boya bakımı gerektirmez

MEMBRAN KAPI NASIL TEMİZLENİR?

Temizliği kolay ve zahmetsiz hafif nemli bezle ek olarak camsiz veya benzeri temizlik maddeleri ile kolayca temizlenebilir görüntüsü ile daha şık yeni nesil iç mekan oda kapılarıdır. Fiyatları amerikan kapılara göre biraz daha yüksek olmaktadır.

Yeterki ucuz olsun önemli değil diyecek vatandaşlar için adres koçtaş bauhaus ve buna benzer yapı marketleridir. Tabiki fiyatlar montajsız ve duvar kalınlığına göre fiyatları yukarı yönlü değişmektedir

Yok ben sağlam olsun uzun ömürlü kullanayım diyenler için sitemizdeki ürünlere bakabilir veya daha geniş bilgi alabilirler.

Ürünlerimiz hazır ürün ve diğer yapı marketlerine göre çok daha kaliteli olmaktadır. fiyatlarımıza montaj dahildir.

İstanbul avrupa yakasında her bölgeye hizmet vermekteyiz. sipariş vermeniz halinde Kapı ölçülerini kendi ekibiz almaktadır. siparişleriniz 1 hafta içinde sizlere teslim edilmektedir. iletişim için veya farklı sorularınız için aramanız yeterlidir.

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05