Bizi Arayın

0541 340 28 05

Amerikan Kapı

Amerikan kapı fiyatları

iç mekanda kullandığımız şık ve kullanışlı ürünlerin başında gelen ve en çok tercih edilen ürünlerden biridir amerikan kapılar.

Amerikan kapılarda diğerlerine göre daha hafif olması düşme sarkma gibi endişeleri giderebiliyor.

Bu kapılarda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri kapı kanat yapısındaki dönükleridir yani yamulmalar. kapının uzun süre yatay vaziyette kalması depolarda beklemesi sonucu kapıda yamulma oluşumu olabiliyor veya aşırı sıcak ve soğuklarda mevsimsel kapı şişmeleri veya dönükler meydana gelebiliyor.  Amerikan kapı modelleri her ne kadar göze hitap etse de çok uzun vade kullanım garantisi vermemektedir. bunun nedenleri kapı kasasında kullanılan malzeme ilk başı çekmektedir.

FİYAT TEKLİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bazı yapı marketlerinde tekzen koçtaç bauhause gibi firmalarda bu iç oda kapıları satışı yapılmaktadır. bildiğiniz üzere bu firmalar imalatçı değil al satçı grubuna girmektedir.

Raflarındaki fiyat etiketleri sizleri ne kadar cezbetse bile kapının kasası  bu ürünün omurgasını oluşturduğundan mutlaka kasada kullanılan malzemenin ağaç yani kereste malzemesinden yapılmış olmasına özen gösteriniz. Zaten bu tarz firmalarda genelde mdf  kasa veya sandöviç diye tabir edilen kasa tipi  satışı yapıldığından piyasa fiyatlarının biraz daha altında ürün satışı yapmaktadırlar.

amerikan kapı modellerikapı modelleriAmerikan kapı fiyatları

Alırken kapı kasası ağaç malzeme kullanılmış olmasına biraz daha özen gösterin  genelde piyasada sandöviç kasa veya diğer adı mdf kasa denilen malzeme kullanıldığında kapınız orta vadede yamulma şişme kapanmama gibi bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

bunun nedeni aldığınız kapının kasası ağaç tozu yani mdf den yapıldığından esnek bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor olmasıdır.

bu sorunlar bazende montaj hatasından da kaynaklana biliyor  kapı fiyatları için araştırması yapıyorsunuz ama hala karar veremediniz  gerekli teknik bilgi için bizi arayabilir hem fiyat hemde teknik bilgi ile aradığınız veya araştırdığınız oda kapısı için doğru kararı vermenize yardımcı olmak için bizi arayabilir ve isterseniz sipariş verebilirsiniz.

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05