Bizi Arayın

0541 340 28 05

Çelik Kapılar

Çelik Kapı

çelik kapılar günümüzde artık çok yaygın şekilde kullanılmakta ve değişime devam etmektedir.

Ağaç kapılardan çok daha fazla gören bu ürün hem yurt içi hemde yurt dışından talep görmektedir

Çelik kapı denince aklımıza gelen  ilk şey fiyatı olmasıdır ve birde kalitesidir. Çelik kapılar ilk çıktığı gibi olmasa da günümüzde çok farklı tarzlar ile karşımıza çıkmaktadır. çelik kapı modelleri arasında seçim yaparken artık kararsız kalmaktayız.

Önceden bir kaç  model arasında seçim yaparken şimdilerde yüzlerce model arasından seçim yapmaya çalışıyoruz.

Peki model çok güzel ama kapının iskelet yapısını bilen veya inceleyen sayısı gerçekten çok az.

Kapı içi doluluğu nasıl kullanılan sac ne kadar kalın bunu tabi ki kullanıcı bilemez. Beğendiğimiz  bir modele hayran kalarak bu benim olsun diyen bir çok kişiye şahit olduğumuzdan dolayı sağlamlığa önem vermek yerine kapının görselliği ve birde ucuz olması bizleri cezbede bilir .

Türkiye de imal edilen bir çok çelik kapı hazır çelik sektöründe eskisi gibi 1,5 mm sac kullanan kalmadı artık 1.2 mm lere kendini bıraktı  bunun sebebi sektörün rekabet gücü zayıflaması  ve artan demir çelik fiyatları ile paralel olarak  maliyetlerin çıkmasıdır.

499 tlden başlayan .çelik kapı modelleri

 

Çelik kapı fiyatları

10 sene önce yediğimiz ekmeğin gramı neydi ne oldu

şimdide 10 sene önceki çelik kapıyı bulmak artık mümkün değil desek fazla iddealı olmayız sanırım.

Firmamızda ucuz çelik kapı satışı yapıyoruz.  fiyatlar yukarı doğru çıkmaktadır. 700 ile 3000 tl arasında çelik kapı fiyatı bizden almanız mümkün.

Sağlam  ve dayanıklı bir çelik kapı için bütçenizin en az 3000 lira olması gerekiyor. Ama yinede hırsız açamaz denilemiyor    aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.

Ama yok benim için fiyat daha önemli derseniz. bizde sizlere eko  seri kapılarınız olan çelik kapıyı önermekteyiz.

Kullanım ömrü diğerleri ile aynı olduğundan kullanıcıyı üzmez  ama hırsızlık olaylarında evinizi güvende hissettirme olayını bu eko kapı ile yapamazsınız.

Aklınıza takılan her konuna bizi arayabilir. ve 15 yıllık tecrübemiz ile  bilgi ve birikimlerimizden yararlanabilirsiniz.

En uygun çelik kapı fiyatları ile diğer firmalara göre fabrikadan direk halka satışını yapmaktayız. istediğiniz her türlü modeli imal ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya kararlılık ile devam ediyoruz.

 

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05