Bizi Arayın

0541 340 28 05

Dış Kapı

Çelik kapılar bina giriş ve apartman dış kapı fiyat ve modelleri için lütfen Ana Sayfamızı ziyaret ediniz.

Dış Kapı Fiyatları

Dış kapılarda genellikle dış etkenlere dayanıklı tercihler yapılması gereklidir. En dayanıklı kaplama seçenekleri başında kompozit tercih edilmelidir.

Bina giriş kapısı nasıl olmalı

Kapı fiyatları yapılacak veya kullanılacak kaplama çeşitlerine göre değişmektedir. 

Bina giriş kapısı için özellikle paslanmaz aksesuar tercih edilmelidir.  Fırın boyada ise transfer boya kullanılması ilerliyen günlerde tüketiciye pişmanlık verebilir.

Transfer boya sac üzerine  kaba tabir ile kağıt kaplama anlamına gelir. Bu boya çeşiti ahşap görünüm vermekte ve daha pratik olduktan dolayı tercih edilmektedir. 

Yani kapıya dogal boya kullanmak yerine  bildiğimiz dövme yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan boya zamanla silinmektedir.  Firma olarak bu uygulamayı tercih etmemekteyiz. 

Boyalı kapı yaptırmak istenirse elektro static boya kullanılması ve son kat olarak mutlaka vernik atılması gereklidir. Bu uygulama kapınıza daha uzun bir kullanım sunmaktadır. 

Doğal ahşap kaplama yapılacak dış kapılar korunaklı veya etrafı kapalı olması gereklidir. Kaplamalarda kayın kaplama veya mdf giydirme yapılır. Kayın kaplama ve doğal ağaç giydirmeler işçilik normalden daha fazla olduğundan dolayı kapı maliyetini arttırmaktadır.  Daha çok mdf giydirme uygulaması yapan piyasada daha yaygındır. Nedenleri boya uygulaması yapılmaz mdf de zaten hazır renkler mevcutdur. Buna istinaden sadece sac üzerine bu ürün vida ve tutkal ile giydirme yapılır ve işlem biter.

 

Apartman kapısı bina dış kapı için gerekli teknik detayları bizi aramanız halinde size aktarabiliriz. İstanbul geneli her bölgeye hizmet ve kalite arayanlara 15 yıllık deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Apartman kapısı

Apartman kapısı firmamız bünyesinde imalatı yapılmaktadır. Sizden gelen her türlü isteklere göre camlı veya camsız çelik kapı üretimi yapılmaktadır.

Apartman çelik kapı fiyat ve modelleri için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İstanbul geneli her bölgeye montaj imkanımız vardır.

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05