Bizi Arayın

0541 340 28 05

Hakkımızda

Furkan Çelik Kapı İstanbul’ un çeşitli yerlerine hizmet vermektedir. 15 yıllık köklü firmamız sizlerinde desteği ile kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmetine devam etmektedir.

Kişiye özel tasarım ve renk uygulaması ayrıca yapmaktayız. Kapıların kalitesini düşürmeden en cazip fiyatları sizlere sunmaktayız.  İster bütçenize ister beklentinize göre her türlü çelik kapı çeşitlerini sizin istekleriniz koşullarında imalatı yapılmaktadır.

Çelik kapılar için stok bilgisi alınız.

En ucuz fiyata ürünleri firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

En uygun fiyatları ve ödeme koşullarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Özel ölçülü kapılarınız için bizden fiyat alınız.

Her sene yeni çıkan çelik kapı modellerini sitemizde bulabilir. Kendine has çelik kapı modellerini bünyesinde bulunduran  firmamız ayrıca apartman kapısı, villa kapıları, gibi her keseye ve her zevke uygun çelik kapı çeşitlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Ürün hakkında bilgi ve detay almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaktadır. 5000  üzerinde satış yapmış ve gün geçtikçe bu rakamı arttırarak   Müşteri portföyünü genişletmektedir. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı yüz tanıma şifreli ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Evinize iş yerinize villa ve bina giriş kapıları ile ofisimize bekliyoruz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup fiyatlara montaj dahildir. İstanbul’un çeşitli yerlerine hizmet olanaklarımız mevcuttur. İsterseniz oturduğunuz yerden bizi arayabilir ve çelik kapı siparişinizi oluşturabilirsiniz. İlginize ve alakanıza teşekkür eder iyi alış verişler dileriz

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05