Hakkımızda

Furkan Çelik Kapı 2002 yılında İstanbul Arnavutköy de çelik kapı sektörüne girmiştir.    yılların  verdiği tecrübesi   ile  müşterilerine en uygun fiyat ve ödeme koşullarını siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Her sene yeni çıkan çelik kapı modellerini sitemizde bulabilir. Farklı çelik kapı markalarını bünyesinde bulunduran furkan çelik kapı ayrıca apartman kapısı, villa kapıları, gibi her keseye ve her zevke uygun çelik kapı çeşitlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır. star çelik kapı, ermetsan çelik kapı, gibi marka çelik kapılar bünyemizde satılmaktadır. farklı renk ve desenler sitemizde sergilenmektedir.

Ürün hakkında bilgi ve detay almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarımız ile müşterilerinin cazibe merkezi olmaktadır. 5000  üzerinde satış yapmış ve gün geçtikçe bu rakamı arttırarak   Müşteri portföyünü genişletmektedir. Güvenlik ve sağlamlık adına kendisini yenileyen çelik kapılar ile alarmlı ve merkezi kilitli çelik kapıları ile son derece güvenlik odaklı çelik kapı modellerimiz en son teknolojiler ile üretimi sağlanmaktadır.

Evinize iş yerinize villa ve daire giriş kapıları ile sizleride Furkan Çelik Kapı satış ofisimize bekliyoruz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup fiyatlara montaj dahil değildir. İstanbul’un çeşitli yerlerine hizmet olanaklarımız mevcuttur. İsterseniz oturduğunuz yerden bizi arayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. İlginize ve alakanıza teşekkür eder iyi alış verişler dileriz

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05