Bizi Arayın

0541 340 28 05

İkinci el çelik kapı

Furkan çelik kapıda ikinci el çelik kapı fiyatları arayanlara kampanyalı ve özel indirimli SIFIR kapımız sadece 2999 TL ye 

👉 Ürünler bölümünden tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

KAPI FİYAT LİSTESİ

Çelik kapı modelleri
Çelik kapı fiyatları ve modelleri en güzel kapı resimleri. İmalatı ve montajli sipariş için aramanız yeterlidir.

İstanbul ve geneli her bölgeye montaj ve teslimat yapılmaktadır. Beğendiğiniz modeli kapınıza kadar getiriyoruz. 

Fiyatlara montaj dahildir. Bir çok kapı firması arasında en ucuz ikinci el  çelik kapı arayanlara nerede satılır gibi düşünceye sahip olanlara bir müjde veriyoruz. 2 ci el fiyatına sıfır çelik kapı sadece furkan çelik kapı ile artık fırsat ayağınıza kadar geldi. 

Çıkma çelik kapı

Eski çıkma kapı yerine size sıfır çelik kapı’yı çok daha ucuza veriyoruz. İsterseniz montaj hizmeti dahil olanaklarımız devam ediyor. Belirli bir süre daha geçerli kampanyamızdan yararlanmak isteyen herkez bizi arayabilir ve hemen sipariş verebilirler.. 

Kapılarımız en az 10 yıla kadar uzun ömürlüdür. Eski çıkma kapılar  çizik veya kilit arızası sökerken kasa veya kanatlarda yamulma meydana geldiğinden randumansız çalışmakta ve kullanıcılara extra bir maliyet çıkarmaktadır. 

Alt gelir gurubuna çıkardığımız en güzel modelimizi sizleride düşünerek indirdik. 

Kaliteden asla taviz vermeden en güzel modelleri sizlerin de beğenisine sunmaktayız. 

Eski çıkma ikinci el gibi çelik kapı  satan yerleri aramak yerine size furkan çelik kapı artık en yakın yer olmaktadır. İletişime geçerek  kapınızı hemen satın alabilirsiniz. 

İstanbul ve geneli heryerden bizi arayabilir siparişinizi verebebilirsiniz isterseniz teslimat sonrası kapıda ödeme veya montaj sonrası ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.  

5000 den fazla müşteri portföyümüz hızla sizlerinde sayesinde ilerlemeye devam etmektedir. Çelik kapıda bir ilke imza atarak kaliteyi sizlere en ucuza satışını yapmaktayız.  

Artık kapı kapı dolaşarak vakit harcamak yerine web sayfamızdan  beğendiğiniz ürünü bize ileterek çelik kapı sahibi olabilirsiniz. Temiz ve kaliteli kalifiye montaj ekibimiz sizlere sorumsuz teslimat yaparak memnuniyetinizi sağlamaktadır. 

En uygun çelik kapı fiyatları için bizi arayın!
0541 340 28 05